MorOfis.NET kişisel verilerin korunma kanununa göre hareket eder ve resmi işlemlerde kullanılabilecek bilgileri sizden habersiz asla tutmaz.
Bilindiği gibi MorOfis.NET Kredi Kartı ile alışverişi BDDK lisanslı bir kuruluş olan Iyzico'nun sunduğu Iyzilink altyapısı ile sağlar. Kredi kartı bilgilerinin iyzilink'ten bankaya aktarılması ile ilgili güvenlik, banka'nın sunduğu maksimum güvenlik ile gerçekleşmektedir. Sözkonusu güvenliğin çok sayıda bileşenin yanında, CVV2/CVC2 kodu ve 3D secure de çalıntı kart veya kart bilgileri ile alışverişe karşı önlem olarak iyzilink'te kullanılmaktadır.
Iyzilink'te ki Kredi Kartı işlem sayfası kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemine iletmekte ve işlem sonucunu müşteriye bildirmektedir. Kredi Kartı bilgileri e-posta veya benzeri yöntemlerle aktarılmamaktadır. Online işlemin bir sonucu olarak aktarılan Kredi Kart bilgilerine tarafımızdan dahi erişilmesi mümkün değildir.
MorOfis.NET 'e ister iletişim numaramızdan, isterseniz mail adresimizden ve iletişim sayfamızdaki formdan ya da hesabınızdaki "Destek" alanından hertürlü görüş / öneri / şikayet ya da taleplerinizi iletebilirsiniz.
MorOfis.NET ekonomik sıkıntılara destek amaçlı, insanların yazılım alanındaki ihtiyaçlarını fiyat olarak minimize ederek hizmet sunmayı amaçlamış bir yapıdır.
MorOfis.NET üzerinden bir E-Ticaret veya Kurumsal web yazılımı alacaksanız ömür boyu sizindir, asla yıllık veya güncelleme ücreti talep edilmez, edilemez !